Collection by Patrycja Wieja

Collection by Patrycja Wieja

Aktywne filtry

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji Projektu Lady, która dzięki programowi zyskała sporą popularność. Uczestniczyła także w pierwszej edycji Ninja Warrior Polska. Zawodniczka FAME MMA, instruktorka fitness, trenerka personalna i wokalistka. Obecnie pracuje nad filmem Wojowniczka, w którym gra główną rolę. Swoim życiem pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych i można z powodzeniem łączyć ze sobą różne formy aktywności.

Collection by Patrycja Wieja

Pracując nad kolekcją Giving my best, naszym celem było stworzenie ubrań sportowych, które będą wygodne, wysokiej jakości, a przy tym modne. Jednocześnie zależało nam na tym, aby nasza odzież stanowiła dodatkową motywację do tego, aby sięgać po swoje marzenia i realizować zamierzone cele. Udało nam się to osiągnąć, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Ubrania z serii Collection by Patrycja Wieja są przeznaczone dla miłośników aktywności fizycznej. To ciuchy dla wszystkich, niezależnie od wieku. Ubrania sportowe mają prosty design, a jednocześnie nie są pozbawione pazura. Wstawki z motywem zebry stanowią oryginalny, przyciągający wzrok dodatek. Logo jest dyskretne.

Kolekcja opatrzona jest hasłem Giving my best, które oznacza Daję z siebie wszystko. Ubrania sportowe, które stworzyliśmy, mają o nim przypominać i dodatkowo motywować do działania i walki o siebie.

Tworzenie nowego konta


Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło