Jak powinnam/powinienem dbać o moją odzież?

Zalecamy pranie w 30 stopniach, w normalnym cyklu prania, bez używania płynu do zmiękczacza do tkanin. Produkty bawełniane najlepiej prasuj w umiarkowanej temperaturze na lewej stronie, omijaj miejsca zadrukowane. Odzież z poliestru lub z jego domieszką prasuj w najniższej możliwej temperaturze na lewej stronie, najlepiej przez inny kawałek materiału (ściereczkę).

Mój t-shirt, bluza, spodnie nieco się zmniejszyły po pierwszym praniu, co się stało?

Kurczliwość materiałów to naturalny ich proces i występuje w tkaninach niesyntetycznych. Wszystkie nasze materiały posiadają atesty i certyfikaty jakości.

Zawsze kiedy ściągam rzeczy z suszarki wydają się na mniejsze i sztywne, o co chodzi?

Pamiętasz to uczucie kiedy po praniu zakładasz sztywne jeansy, a już po chwili dopasowują się do Twojej sylwetki? Tak właśnie jest też z produktami z domieszką elastanu. Pod wpływem ruchów ciała materiał zaczyna pracować i dopasowuje się do Twojej sylwetki.

Jak powinnam/powinienem czyścić czapkę z daszkiem?

Czapek nie należy prać w pralce ani ręcznie. Najlepiej czyścić wilgotną szmatką nie doprowadzając do całkowitego przemoczenia materiału.

Zamówiłam/em produkt w złym rozmiarze, co mogę zrobić?

Najlepiej zgłoś nam taki fakt drogą mailową wraz z odpowiednim załącznikiem (znajduje się w zakładce regulamin). Odeślij w oryginalnym opakowaniu, z metkami, w nienaruszonym stanie wraz z dowodem zakupu na adres podany w regulaminie. My odeślemy Ci produkt w nowym rozmiarze (pod warunkiem, że posiadamy taki na stanie magazynowym).

Wkładki do biustonosza są dla mnie zbyt duże, co mam zrobić?

Bez obaw, wkładki możesz samodzielnie przycinać do swojego rozmiaru. Pamiętaj, żeby nie prać ich pralce, gdyż pod wpływem wirowania i dużego strumienia wody mogą się rozwarstwić lub stracić kształt.