Sportowe stylizacje dla kobiet Military

person Opublikował/a: Military Girls list Kategoria: Blog Opublikowano:

Modne sportowe stylizacje dla kobiet.

Produkty Military Gym Wear idealnie wpisują się w ideę mody kapsułowej - wszystkie produkty można ze sobą łączyć i tworzyć wiele wariantów stylizacji.

W kolekcjach odzieży bazujemy na uniwersalności i ponadczasowości, jednocześnie dbamy o to, aby miały modowy, wielkomiejski twist.

Oversizowe t-shirty możesz nosić na wiele sposób, podkradać od niego z szafy, przewiązywać sobie w pasie łapiąc oddech. Idealnym połączeniem dla takich stylizacji będą bikery z wysokim stanem, legginsy w kolorze czarnym lub innych kontrastowych kolorach np. electric blue.

W dni, w których nie masz weny i zwyczajnie nie chcesz się wyróżniać lub nie masz ochoty na wyraziste kolory, sprobuj zbudować stylizację na szarych lub stonowanych bazach, takich jak szare legginsy rib (swoją drogą genialne na śmiganie po mieście). Przy tak neutralnym dole masz ogromny wachlarz wyboru góry - możesz wybrać sportowy biustonosz rib do kompletu i zarzucić na siebie oversizeową koszulę lub wybrać dowolny t-shirt.

A co z bielizną? Wcale jej nie zakrywaj. Pamiętaj, że zasada dobierania koloru bielizny do koloru odzieży wierzchniej już też dawno odeszła do lamusa! Czarny sportowy biustonosz wyłaniający się spod białej luźnej koszuli? Tak, właśnie teraz to jest trendy.

Styl athleisure w ostatnich kilku latach zdominował ulice i wcale się temu nie dziwimy - wygoda wcale nie powinna wyglądać źle - wręcz przeciwnie, uwydatnia nasze zalety i pomaga w czuciu bycia sobą.

A Wy, jakie połączenia najbardziej lubicie w codziennych stylizacjach?

Dajcie nam znać w komentarzach lub na socialach!

Pozdrawiamy

Military Girls!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień