Kolekcja by Patrycja Wieja

person Opublikował/a: Military Gymwear list Kategoria: Blog Opublikowano:

Przedstawiamy Wam wyjątkową, kobiecą kolekcję sygnowaną przez Patrycję Wieję.

Wykorzystaliśmy w niej sprawdzone przez setki naszych klientek kroje oraz wysokiej jakości materiały.

Wspólnie razem ze stylistami i projektantami stworzyliśmy serię czterech produktów, które możesz nosić razem oraz osobno budując stylizacje pełne charakteru.

Patrycja Wieja jest związana ze sportem niemal od zawsze. Będąc dzieckiem, grała w siatkówkę, a później skoncentrowała się na ekstremalnych treningach. Przed tym, jak stała się popularna, prowadziła zajęcia fitness.

Patrycja Wieja jak do tej pory zgromadziła na Instagramie ponad 150 tysięcy zaangażowanych odbiorców, a liczba ta stale rośnie. Na co dzień dzieli się z nimi swoją życiową drogą, pokazując, jak wiele można osiągnąć wytrwałością i intensywną pracą. Działając w Social Mediach, motywuje mnóstwo osób do tego, aby podjąć walkę o siebie.

Patrycja Wieja to energiczna, pełna humoru osoba, która idealnie oddaje motyw przewodni naszej najnowszej kolekcji Giving my best, czyli Daję z siebie wszystko.

Zobacz kolekcję Patrycji Wieji i ciesz się odzieżą, która będzie z Tobą w najlepszych sportowych momentach!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Tworzenie nowego konta


Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło