Kolekcja by Patrycja Wieja

person Opublikował/a: Military Gymwear list Kategoria: Blog Opublikowano:

Przedstawiamy Wam wyjątkową, kobiecą kolekcję sygnowaną przez Patrycję Wieję.

Wykorzystaliśmy w niej sprawdzone przez setki naszych klientek kroje oraz wysokiej jakości materiały.

Wspólnie razem ze stylistami i projektantami stworzyliśmy serię czterech produktów, które możesz nosić razem oraz osobno budując stylizacje pełne charakteru.

Patrycja Wieja jest związana ze sportem niemal od zawsze. Będąc dzieckiem, grała w siatkówkę, a później skoncentrowała się na ekstremalnych treningach. Przed tym, jak stała się popularna, prowadziła zajęcia fitness.

Patrycja Wieja jak do tej pory zgromadziła na Instagramie ponad 150 tysięcy zaangażowanych odbiorców, a liczba ta stale rośnie. Na co dzień dzieli się z nimi swoją życiową drogą, pokazując, jak wiele można osiągnąć wytrwałością i intensywną pracą. Działając w Social Mediach, motywuje mnóstwo osób do tego, aby podjąć walkę o siebie.

Patrycja Wieja to energiczna, pełna humoru osoba, która idealnie oddaje motyw przewodni naszej najnowszej kolekcji Giving my best, czyli Daję z siebie wszystko.

Zobacz kolekcję Patrycji Wieji i ciesz się odzieżą, która będzie z Tobą w najlepszych sportowych momentach!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień